O nás

O firme

Naša spoločnosť ponúka služby pre automobilistov v oblasti technických, emisných kontrol a kontroly originality. Navštívte naše prevádzky, kde sa stretnete s ochotným a odborným personálom.

Svojim zákazníkom ponúkame možnosť bezplatnej pripomienky nadchádzajúcej kontroly. S našou službou budete mesiac dopredu informovaný, kedy Vášmu vozidlu končí platnosť TK/EK.

Na technickú ale aj emisnú kontrolu vozidla sa môžete objednať cez náš bezplatný objednávací systém. Vyplnením jednoduchého formulára si rezervujete termín, čím si zabezpečíte prijatie vozidla na kontrolu. Ak Vám viac vyhovuje telefonický kontakt, prípadne máte ďalšie otázky, objednať a informovať sa môžete aj telefonicky.

Služby

O vaše vozidlo sa postará náš profesionálne vyškolený tím pracovníkov.
Služby technickej a emisnej kontroly a kontroly originality poskytujeme v piatich mestách.

Stanica technickej kontroly

Pravidelnú, zvláštnu, administratívnu či opakovanú “estekáčku” vykonáme vo vami zvolenom čase, bez zbytočných prieťahov a za veľmi priaznivé ceny.

Emisná kontrola

Pri emisnej kontrole overíme stav motora vozidla a ďalších pridružených systémov, ktoré ovplyvňujú tvorbu výfukových plynov.

Kontrola originality

Kontrolou originality overíme, či nedošlo k neoprávnenému zásahu do identifikátorov, konštrukcie alebo dokladov vozidla.

SMS pripomienka